Opinie o nas
od klientow

Usługi firmy Seovision pomogły naszej firmie zaistnieć w wyszukiwarkach internetowych. Bardzo dobra obsługa klienta, jakość wykonanej pracy, zapewnia nam od 2010 roku nowy kanał sprzedaży dla naszej firmy.

PROMO HOUSE

O firmie Seovision

Firma Seovision oficjalnie została założona w 2009 roku, jednak jej początki sięgają już 2004 roku, kiedy w polskim internecie dopiero pojawiła się usługa reklamy w wyszukiwarkach oraz pozycjonowania stron internetowych. Posiadamy ponad dziesięć lat doświadczenia w marketingu internetowym.

Nasze usługi skoncentrowane są w ogół wyszukiwarek internetowych. Oferujemy pełen zakres reklamy w wyszukiwarkach oraz zajmujemy się przystosowaniem stron internetowych do wymagań jakościowych jakie narzucają wyszukiwarki. W Polsce wyszukiwarki takie jak Google, dociera do 99% osób korzystających z internetu. My wykorzystujemy ten potencjał, oferując naszym klientom precyzyjne dotarcie do wszystkich internatów potencjalnie zainteresowanych ofertą klienta.

Wyszukiwarki dynamicznie zmieniają się, my nieprzerwanie od ponad 10 lat podążamy za tymi zmianami i cały czas oferujemy usługi najwyższej jakości, które mogą zapewnić wysoką widoczność strony internetowej w wyszukiwarce.

Dziękujemy za zaufanie.